Dom Blanka 33

Moderný dvojpodlažný dom s pokojným výrazom vďaka sedlovej streche so štandardným sklonom a pravidelnému rozmiestneniu okien v štítoch, v sebe ukrýva dispozíciu 5 + KK s rozlohou 96,1 metrov štvorcových. Vďaka tomuto sa do neho pohodlne zmestí 4-členná rodina. Rodičovská časť - spálňa s kúpeľňou je umiestnená na prízemí, pre dobré akustické oddelenie od zvyšku dispozície a vytvorenia súkromia.

Dom Blanka 33 Dom Blanka 33

Súkromie zostáva aj napriek veľkému prepojeniu so záhradou, kde spálni pripadá súkromný "kútik" záhrady, kam nie je vidieť zo žiadnej inej miestnosti v dome. Dolné podlažie ponúka tiež okrem týchto a prevádzkových priestorov (zádverie, toaleta a chodba) peknú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou. Obývacia izba má celú bočnú stenu, rovnako ako spálňa rodičov presklenú a tak spojenú so záhradou.

Dom Blanka 33 Dom Blanka 33

Krytá terasa poskytne miesto pre príjemné posedenie a zároveň zatieni okná v letných mesiacoch (v zimných mesiacoch vzhľadom k rozdielnej výške slnka k tieneniu nedochádza), kedy sa pred slnkom snažíme skôr brániť a zabráni tak prehrievaniu interiéru. V rovnakom štýle ako je krytá terasa, je vytvorené aj závetrie pri vchode do domu pre pohodlný nástup dovnútra aj pri nepriazni počasia.

Dom Blanka 33

Druhé podlažie ponúka 2 detské izby, kúpeľňu a tretiu menšiu izbu využiteľnú ako pracovňu, či izbu pre hostí. V kúpeľni sú umiestnené všetky potrebné veci - dve umývadlá, toaleta, práčka, priestor pre skrinku, luxusný sprchovací kút a na konci všetkého sa nachádza okno z ktorého budete mať výhľad von z vane aj zo sprchy. Na chodbe, ktorá všetky tieto izby prepája samozrejme nechýbajú úložné priestory.

Dom Blanka 33

6 strešných okien dopĺňa bežné okná a spolu tak prinášajú dostatok slnka, svetla a možnosť efektívneho vetrania. Strešné okná poskytujú mnohonásobne viac svetla do interiéru ako bežné rovnakej plochy a tak je vďaka nim podkrovný priestor spríjemnený. Ostatné izby na prízemí ponúkajú dostatočne veľké okná, vedúce až k zemi pre príjemný výhľad von.

Dom Blanka 33

chcem viac informácií
o tomto dome

Aktualizované: 22.6.2017 späť

http://nove-domy-leto-2017.ekonomickebyvanie.sk/dom-blanka-33.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.